Jeżeli zainteresowali się Państwo produktem, który chwilowo jest niedostępny w naszym sklepie,  jest go za mało lub nie występuje w ofercie – prosimy o kontakt mailowy w tej sprawie. W odpowiedzi podamy informację dotyczące kosztów, czasu i możliwości zrealizowania zamówienia w najbliższym terminie ściągnięcia towarów od producenta.


farby_cheyenne
igly_cheyenne_strona

Dostawa farb Cheyenne do naszego sklepu odbywa się średnio raz na półtora miesiąca więc istnieje możliwość „rezerwacji” zamówienia w niższej cenie, które zostanie sprowadzone razem z zamówieniem hurtowym do naszego sklepu (tzw. zamówienie łączone). W tym wypadku znając przybliżoną datę naszego zamówienia hurtowego – klient wie kiedy jego zamówienie zostanie zrealizowane eliminując przy tym oczekiwanie na pojawienie się towaru w innych sklepach oraz ma pierwszeństwo do towaru. Nie musi jednocześnie sprawdzać czy towar jest już dostępny.

Jeśli nie chcą Państwo tracić czasu na poszukiwanie zestawów w różnych sklepach – prosimy o kontakt. Ściągniemy określony towar przy najbliższym zamówieniu zbiorczym. W wypadku wspomnianej rezerwacji na towar:

  • minimalna ilość to 10 opakowań igieł
  • do minimalnego zamówienia klient może dobrać cokolwiek z oferty Cheyenne (maszyny, części, farby itp.)
  • igły mogą występować w różnych rozmiarach z listy poniżej
  • nie występują restrykcje co do ilości (zamówimy tyle ile potrzeba)
  • zamówienia dotyczą oryginalnych igieł Cheyenne
  • po otrzymaniu potwierdzenia dostawy i terminu realizacji wymagana jest pełna przedpłata za zamówienie
  • towar jest oryginalny i pochodzi z Niemiec

Po potwierdzeniu istnieje możliwość poznania konkretnej ceny za dany towar, która z racji przedpłaty jest niższa niż ceny występujące w naszym sklepie. Od momentu zaksięgowania wpłaty – ceny są wiążące i nie ulegają zmianom aż do realizacji zamówienia. Ceny mogą ulec zmianom w różnych zamówieniach osobno i wiąże się to z kursem walut.

CEYENNE-Needle-Configurations-complete-web

Zapraszamy do działu Cheyenne.