Koszty dostawy


 

Koszty dostawy uzależnione są od kraju oraz sposobu dostawy.

Zamówienia realizowane na terenie Polski wysyłamy firmami kurierskimi: DPD, InPost, UPS, FedEx, Geis, oraz dostarczane do Paczkomatów InPost lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt dostawy za pobraniem w każdym wypadku podnosi koszt transportu o 4 zł brutto. W przypadku zamówienia za pobraniem, z dostawą do Paczkomatu – płatności dokonasz kartą w wybranym przez Ciebie paczkomacie – jeśli dany paczkomat obsługuje płatności kartą.

 

Czas dostawy1 KG2 KG3 KG4 KG5 KGOD 6 do 30 KG
DPD1 dzień181818181818
UPS1 dzień202020202020
InPost1 - 3 dni151515151515
FedEX1 - 2 dni171717171717
GEIS1 - 2 dni171717181820
Paczkomaty1 - 2 dni111212121212

Koszty dostawy zagranicznej zależą od kraju dostawy i łącznej wagi zamówionych towarów i wysyłane są firmą kurierską UPS lub DHL, DPD lub Raben. Nasz system wylicza przybliżony koszt takiej dostawy na podstawie adresu klienta. Aby poznań dokładny koszt usługi transportowej za granicę prosimy o kontakt telefoniczny lub przez adres e-mail.

Poczta Polska z cennika. Jednak staramy się wysyłać wyłącznie elementy, które zmieszczą się do koperty bąbelkowej.

Możliwy jest także odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu tego telefonicznie.

 

 

Czas dostawy


 

Czas realizacji zamówień wyświetlany na stronach www.e-tattoo.pl oraz www.podlokietniki.pl dotyczy dni roboczych. Pamiętaj, że składając zamówienie na kilka produktów, finalny czas realizacji zamówienia uzależniony jest od towaru z najdłuższym czasem wysyłki. Jeśli towar z zamówienia znajduje się aktualnie na stanie – dostawa przesyłek odbywa się następnego dnia roboczego. W przypadku gdy w zamówieniu jest towar na zamówienie (np. poduszka podłokietnika), czas realizacji może się wydłużyć nawet do tygodnia. Jeśli masz pytania związane z szybkością dostawy lub jakiekolwiek wątpliwości – zadzwoń do nas pod nr +48 / 608 400 885.

Firmy kurierskie

Kurierzy dostarczają paczki w godzinach 10:00-17:00 (w niektórych wypadkach nawet do godz. 20:00). Jeśli nie będzie nikogo pod adresem, który podałeś na zamówieniu, kurier ma obowiązek zostawić awizo z kontaktem do siebie. Kolejna próba dostarczenia będzie miała miejsce drugiego dnia. Możesz także spróbować umówić się z kurierem na dostawę na samym początku – po wysyłce paczki skontaktuj się z nami – przekażemy Ci numer listu przewozowego, a dzięki niemu uzyskasz nr tel do kuriera, który obsługuje Twój region.

Paczkomaty

Paczki dostarczane do paczkomatów możesz odbierać w dowolnym dniu tygodnia (szczegółowe informacje o czasie i sposobach odbioru w paczkomacie znajdziesz na stronie inpost.pl).

Poczta Polska

Paczki dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej dostarczane są w zależności od wybranej usługi transportowej w przeciągu 24 godzin lub 48 godzin. Mniejsze paczki lub listy polecone dostarczane są w przeciągu 72 godzin od momentu nadania. Nie wysyłamy zamówień listami ekonomicznymi.

Uwaga: Jeśli zamówiłeś towar, którego nie mamy obecnie w magazynie nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i ustali dalsze losy zamówienia (zamiana towaru, oczekiwanie na dostawę, anulowanie zamówienia). Dokładamy wszelkich starań aby dane widoczne na naszej stronie odpowiadały faktycznym stanom magazynowym oferowanych towarów.