Znieczulenie VASOCAINE

Znieczulenie Vasocaine w FB promocji!

Znieczulenie VASOCAINE

w promocyjnej cenie 169 zł już dostępne! Jest to cena promocyjna jednak jeśli chcesz zbić jeszcze 10 zł – udostępnij nasz facebookowy post stąd na swojej tablicy. Zamiast 169 zł zapłacisz 159!

VASOCAINE

Preparat przeznaczony do zastosowań profesjonalnych.
120 ml środka znieczulającego w butelce z atomizerem

Można ją stosować do wszystkich zabiegów kosmetycznych i tatuażu z wyjątkiem bezpośredniego kontaktu z oczami. Vasocaina zawiera również substancję obkurczającą naczynia krwionośne stanowiącą nieodzowną pomoc w redukcji obrzęku i krwawienia. Vasocaine jest bardzo skutecznym środkiem znieczulającym do wykorzystania podczas bolesnych zabiegów. Środek zaczyna działać wyjątkowo szybko i nie jest drażniący w kontakcie z naruszoną w trakcie tatuażu czy innego zabiegu kosmetycznego skórą.

Środek do użytku zewnętrznego:

Przed zastosowaniem upewnij się czy klient nie jest uczulony na miejscowe środki znieczulające. Przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

UWAGA: Unikać bezpośredniego kontaktu z gałką oczną. W przypadku kontaktu, przepłukać dużą ilością sterylnej soli fizjologicznej i skonsultować się z lekarzem. Nie połykać. W przypadku połknięcia tego produktu natychmiast skonsultować się z lekarzem

Rozpoczęcie działania znieczulenia 90 sekund po rozpyleniu na skórę.

PROPONOWANE ZASTOSOWANIE

Środek jest skuteczny na naruszoną skórę. Użyj Vasocaine
podczas tatuażu, przekłuwania lub innych zabiegów naruszających ciągłość tkanki skórnej. Vasocaine to silny anestetyk, który jest szczególnie skuteczny tam, gdzie prędkość znieczulenia i łatwość użycia są ważne. Produkt należy rozpylić na skórze, odczekać 90 sekund. Zawsze należy dokładnie usunąć środek przed rozpoczęciem wykonywania tatuażu. Ze względu na zawartość substancji obkurczającj naczynia krwionośne, zauważane będzie również zmniejszenie zasinienia skóry oraz krwawienia.

Udostępniaj dalej i zgarniaj nagrody - INFO